Tik internetu
d0536
Nauja prekė
Aukštinantis impulsinis maitinimo šaltinis su LTC1871. Išėjimo įtampa reguliuojama. Efektyvumas iki 96%.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 5  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Maitinimo įtampa | 3-35 V |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 68 x 42 x 14 mm |
| Maksimali srovė | 6A |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | LTC1871 |
| Išėjimo įtampa | 3,5-35V |
| Galia | 75W |
Voltmetras veikia, kai įėjimo įtampa >4V;
Įėjimo maksimali srovė: 9A;
Kai dirbama su įėjimo ir išėjimo įtampomis virš 20V, galia yra iki 128W;
Voltmetro skalė: 0,1V;
Trumpo jungimo apsauga: ties 14A;
Atvirkščio jungimo apsauga: nėra;
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,03€

4,20€

5,87€

14,25€

2,42€

2,30€

5,93€

2,41€

5,14€

1,09€

3,84€

2,42€

1,57€

5,66€

18,88€

8,17€

14,25€

2,18€

19,48€

44,31€

6,72€

4,48€

6,64€

2,42€

11,29€