Tik internetu
d0251
Nauja prekė
Aukštinantis impulsinis maitinimo šaltinis XL6019. Išėjimo įtampa reguliuojama.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 101  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Maitinimo įtampa | 3-35 V |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 50 x 28 x 13 mm |
| Maksimali srovė | 5A |
| Išėjimo įtampa | 5-40V |
| Galia | 30W |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,03€

4,20€

5,87€

14,25€

2,42€

2,30€

2,41€

14,57€

5,14€

1,09€

3,84€

2,42€

1,57€

5,66€

18,88€

8,17€

14,25€

2,18€

19,48€

44,31€

6,72€

4,48€

6,64€

2,42€

11,29€