Tik internetu
d0253
Nauja prekė
Aukštinantis impulsinis maitinimo šaltinis XL6009. Išėjimo įtampa reguliuojama.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 74  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Ne |
| Maitinimo įtampa | 5-32 V |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 43 x 20 x 13 mm |
| Maksimali srovė | 4A |
| Išėjimo įtampa | 6-38V |
| Galia | 15W |
Input voltage: 5-32V
Output voltage: 6-38V adjustable (input voltage can not be higher than the output voltage, can not buck)
Current: 4A
Maximum output power without additional heat dissipation: 15W
Conversion efficiency up to 96%
Operating temperature: Industrial grade (-40 ℃ to + 85 ℃) (If ambient temperature exceeds 40 degrees, additional heat dissipation is needed for maximum currents).
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,03€

4,20€

5,87€

14,25€

2,42€

5,93€

2,41€

14,57€

5,14€

1,09€

3,84€

2,42€

1,57€

5,66€

18,88€

8,17€

14,25€

2,18€

19,48€

44,31€

6,72€

4,48€

6,64€

2,42€

11,29€