Tik internetu
d6601
Nauja prekė
Įtampą mažinantis maitinimo šaltinis su LM2596 reguliatoriumi. Efektyvumas iki 92%. Tinka Arduino. Išėjimo įtampa fiksuota, tačiau ją galite pakeisti perlituodami rezistorius (žr. d0929)
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 100  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Maitinimo įtampa | 4,8-35 V |
| Dažnis | 150 kHz |
| Matmenys | 41 x 20 x 14 mm |
| Maksimali srovė | 3A |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | LM2596S |
| Išėjimo įtampa | 3,3 V |
| Nominali srovė | 2A |
Input voltage range: DC 3.2V to 35V (input voltage must be higher than the voltage output by 1.5V or more. Can not be boosted.)
Output Voltage: 3.3V DC. Voltage is continuously adjustable, high efficiency (maximum 92%) of the maximum output current of 3A.
Note: The input and output can not be reversed, reverse might burn the chip.
Output 2A or less for long periods without additional heat sink. If output current is greater than 2.5A (or output power greater than 10W) to work long hours please add heat sink.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

3,73€

2,18€

1,57€

1,55€

1,33€

7,48€

4,84€

0,73€

0,73€

5,81€

10,26€

5,66€

19,60€

18,88€

12,27€

15,73€

2,99€

4,84€

6,72€

4,48€

5,47€

47,19€

33,64€

49,01€

1,63€

5,69€

16,38€

3,99€

1,75€

1,75€