Tik internetu
d3756
Nauja prekė
ESP32-S3 WiFi mikrovaldiklio plokštė paruošta jungimui prie Ethernet kabelinių tinklų. Gali būti maitinama PoE būdu ar turėti kamerą (reikia atskirai parduodamų modulių). Gali būti programuojama naudojant Arduino IDE. Jūsų IoT įtaisas galės komunikuoti ne tik bevieliais tinklais, bet ir patikimesniais kabeliniais kompiuterių tinklais. Neturi USB.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 10  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Mikrovaldiklis | ESP32-S3-WR0OM-1 |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3V |
| Maitinimo įtampa | 2,7 - 3,6 V |
| Flash atminties kiekis | 16Mb |
| SRAM atminties kiekis | 8Mb |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Matmenys | 59 x 28 x 11 mm |
| USB | Ne |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | ESP32-S3, W5500 |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

17,71€

36,30€

59,81€

13,79€

9,08€

84,28€

71,24€

31,46€

21,78€

44,23€

40,17€

68,91€

29,89€

35,09€

30,25€

48,40€

40,05€

36,30€

44,77€

61,71€

60,50€

59,29€

28,06€

23,96€

81,60€

37,51€

45,48€

30,25€

13,31€

13,31€