Tik internetu
d1330b
Nauja prekė
Šis dėvimas įtaisas leis Jums patiems susikurti (užsiprogramuoti) savo išmanųjį laikrodį. Puikiai tiks norint stebėti specifinius kuriamų sistemų procesus ir juos valdyti maksimaliai patogiu būdu. Šis išmanusis laikrodis su lietimui jautriu 1,54" ekranu, aliuminio lydinio korpusu, WiFi, BT ir LoRa ryšiu gali būti programuojamas ir Arduino, Scratch, Micropython, Pictoblox ir kitose aplinkose.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 2  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Mikrovaldiklis | ESP32-S3 |
| Flash atminties kiekis | 16Mb |
| SRAM atminties kiekis | 0.5+8Mb |
| Ilgis | 272 mm |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Matmenys | 47 x 40 x 13 mm |
| USB | Micro USB |
DĖMESIO! Atsižvelkite į tai, jog tai nėra vartotojiškos elektronikos įrenginys, tad jo atsparumas mechaniniams poveikiams yra labiau ribotas nei rinkoje esančių masinių išmaniųjų laikrodžių: negalima pirštais įstrižai spausti korpuso; negalima išversti apyrankės į priešingą pusę; negalima veikimo metu atidaryti dangtelio.
| MCU | ESP32-S3 |
| FLASH | 16MB |
| PS RAM | 8MB |
| Platform | Arduino-IDE, ESP-IDF, VS Code, Micropython |
| Wireless | Wi-Fi: 802.11 b/g/n Bluetooth: BLE V5.0 |
| Onboard Functions | RTC, Microphone, MAX98357A, Power Detection, BMA423 3-axis acceleration sensor |
| DRV2605 | Haptic Driver Motor for ERM and LRA |
| AXP2101 | Highly Integrated Power Management Unit |
| SX1262 Low Power LoRa Transceiver Support Baud: 433Mhz |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

17,71€

36,30€

59,81€

13,79€

9,08€

84,28€

71,24€

31,46€

21,78€

44,23€

40,17€

68,91€

29,89€

35,09€

30,25€

48,40€

40,05€

36,30€

44,77€

61,71€

60,50€

59,29€

28,06€

23,96€

81,60€

37,51€

45,48€

30,25€

13,31€

13,31€