Tik internetu
d0538
Nauja prekė
Duomenis tarp Arduino sistemos dalių galima perduoti ir per 230V AC elektros tinklą. Tam naudojami KQ-330F moduliai. Leidžia perduoti nuosekliosios sąsajos (serial) duomenis.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 2  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Dažnis | 120-135 kHz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 2+7 |
| Matmenys | 54 x 37 x 16 mm |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 2vnt. UART (TX, RX) + iki 2 skaitmeninių I/O |
| Budėjimo režimu naudojama srovė | imtuvas: 11mA, Siųstuvas: 230mA |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 100bps (MCU sąsaja: 9600bps) |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

16,94€

5,11€

4,11€

3,69€

6,35€

6,99€

9,68€

3,99€

0,85€

9,68€

11,98€

8,30€

10,77€

9,18€

10,99€

18,51€

2,96€

3,12€

13,31€

15,73€

12,71€

0,30€

19,36€

13,92€

2,26€

9,32€

8,47€

8,47€

8,47€

8,47€