Tik internetu
d0527
Nauja prekė
Kai turimas silpnas audio signalas, o norima prijungti galingesnį garsiakalbį, reikia audio stiprintuvo. Šis TDA7492P audio stiprintuvo pagrindu suprojektuotas modulis tai ir leis padaryti. Galima naudoti 4 ar daugiau omų garsiakalbius. Siekiant maksimalios galios, gali reikėti papildomo aušinimo.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 9  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 2 |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Maitinimo įtampa | 8 - 25 VDC |
| Jungties žingsnis | 5 mm |
| Matmenys | 82 x 50 x 17 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | TDA7492P ir CSR8635 |
| Galia | 2 x 50W (@ 25V 4 om.) |
| Varža | Garsiakalbiai: 4 omai ar daugiau |
Chip: TDA7492P
Power: 2.1 interface 8-25V DC power supply
Audio input: CSR8635 Bluetooth chip, Bluetooth V4.0
Output Impedance: 8Ω(Best), 4/6/8/16Ω
Output Power: at 25V and 8Ω impedance: 2x40W
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

3,69€

5,12€

12,71€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€