Tik internetu
d6739
Nauja prekė
Stiprintuvas garsiakalbiams iki 2x200W. TPA3116D2 grandynas yra laiko patikrintas puikaus kainos ir kokybės santykio sprendimas.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 0  
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 2 |
| Maitinimo įtampa | 12 - 26 VDC |
| Jungties žingsnis | XH: 2,54mm |
| Jungties tipas | Varžtiniai ir XH |
| Kontaktų kiekis | 3 x 2 + 3 |
| Matmenys | 92 x 68 x 16 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | TPA3116D2 |
| Galia | 2 x 120W (@ 24V 4 om.) |
| Naudojama srovė | 6 A ir daugiau |
| Varža | Garsiakalbiai: 4 omai ar daugiau |
Onboard front-facing IC to improve the input sensitivity, high-definition sound quality.
Name: TPA3116D2 Digital Amplifier Board
Model: XH-M543
Chip type: TPA3116D2
Working voltage: DC12-26V
Output power: 2*120W MAX; DC12V: 2*50W; DC24V: 2*120W (additional cooling might be required)
Signal to noise ratio: 100db
Channel: Dual channel stereo
Size: 92 x 68 x 16mm
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

3,69€

5,12€

12,71€

19,36€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

14,52€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€