Tik internetu
d0231
Nauja prekė
Kai turimas silpnas audio signalas, o norima prijungti galingesnį garsiakalbį, reikia audio stiprintuvo. Šis PAM8403 audio stiprintuvo pagrindu suprojektuotas modulis tai ir leis padaryti. Be garso reguliavimo. Galima naudoti 4 omų garsiakalbius.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 0  
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 2 |
| Būsenos indikacija | Ne |
| Maitinimo įtampa | 2,5 - 5 VDC |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Kontaktų kiekis | 2 + 3 + 2x2 |
| Matmenys | 19 x 22 x 6 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | PAM8403 |
| Galia | 2 x 3W (@ 5V 4 om.) |
| Varža | Garsiakalbiai: 4 omai ar daugiau |
DĖMESIO! Pasitikslinkite ar PAM8403 audio stiprintuvas tenkina jūsų projekto poreikius (PAM8403 specifikacijų lapuose - datasheet)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

3,69€

5,12€

12,71€

19,36€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€