Tik internetu
d6737
Nauja prekė
Stiprintuvas garsiakalbiams iki 200W. TPA3116D2 grandynas yra laiko patikrintas puikaus kainos ir kokybės santykio sprendimas.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 7  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maitinimo įtampa | 12 - 26 VDC |
| Jungties tipas | Priveržiamais kontaktais |
| Kontaktų kiekis | 3 x 2 |
| Matmenys | 79 x 54 x 16 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | TPA3116D2 |
| Galia | 1 x 100W (@ 26V 2 om.) |
| Naudojama srovė | 3 A ir daugiau |
| Varža | Garsiakalbiai: 2 (rekomenduojama 4) omai ar daugiau |
Chip type: TPA3116D2
Input voltage: DC12-26V
Recommend voltage: DC 24V
Input current: up to more than 3A
Output power: 100W (additional measures for cooling ensurement might be required)
Output impedance :2 - 8 ohm
Input impedance: 10K ohm
SNR: 100dB
Channel: Mono
Size: 79*54*16mm
Weight: 53g
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

3,69€

5,12€

12,71€

19,36€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€