Tik internetu
d6738
Nauja prekė
Stiprintuvas garsiakalbiams iki 100W(2vnt.) ir iki 200W (+1vnt.). TPA3116D2 grandynas yra laiko patikrintas puikaus kainos ir kokybės santykio sprendimas.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 2  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 2 |
| Maitinimo įtampa | 12 - 26 VDC |
| Jungties žingsnis | XH: 2,54mm |
| Jungties tipas | Varžtiniai ir XH (Arba 3.5mm jack) |
| Matmenys | 100 x 70 x 30 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | TPA3116D2 |
| Galia | 2 x 50W+100W (@ 24V 4 om.) |
| Naudojama srovė | 6 A ir daugiau |
| Varža | Garsiakalbiai: 4 omai ar daugiau |
Product name:2.1-channel audio amplifier
Chip Select:TPA3116D2
Supply voltage:DC 12-24V
Output power:50W*2+100W Subwoofer*1 (enchanced cooling might be required)
Output Impedance:4-8 ohm
Frequency range:14-100Khz
SNR:100db
Number of channels:3(left channel,right channel,subwoofer)
Switch frequency:1.2MHz
Size:100*70*30mm
Weight:136g
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

3,69€

5,12€

12,71€

19,36€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

14,52€

9,68€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€

1,69€