Tik internetu
d1671
Nauja prekė
Kai skaitninis mikrovaldiklis neturi analoginių išėjimų, galima naudoti skaitmeninį I2S audio signalą, kuris šiame modulyje dekoduojamas ir paverčiamas (sustiprinus D klasės stiprintuvu) signalu, tinkamu 4-8 omų garsiakalbiams. Galima naudoti su 3,3V ar 5V valdikliais.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 23  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maitinimo įtampa | 2,5-5V |
| Jungties žingsnis | 2,54 ir 3,5 mm |
| Kontaktų kiekis | 7 + 2 |
| Matmenys | 18 x 19 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | MAX98357 |
| Galia | 3,2W (@ 5V 4 om.); 1,8W (@ 5V 8 om.); |
| Varža | Garsiakalbiai: 4 - 8 omai ar daugiau |
Specs:
Output Power: 3.2W at 4Ω, 10% THD, 1.8W at 8Ω, 10% THD, with 5V supply
PSRR: 77 dB typ @ 1KHz
I2S sample rates from 8kHz to 96kHz
No MCLK required
Click + Pop reduction
Five pin-selectable gains: 3dB, 6dB, 9dB, 12dB, 15dB
Excellent click-and-pop suppression
Thermal shutdown protection
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

3,69€

5,12€

12,71€

19,36€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€