Tik internetu
d0338
Nauja prekė
Kai turimas silpnas audio signalas, o norima prijungti galingesnį garsiakalbį, reikia audio stiprintuvo. Šis populiaraus integruoto LM386 audio stiprintuvo pagrindu suprojektuotas modulis tai ir leis padaryti. Potenciometras leidžia keisti garsumo lygį, o 3,5 mm lizdas - prijungti įprastinį audio laidą.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 1  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Maitinimo įtampa | 5 - 12V (DC) |
| Maksimali maitinimo įtampa | 12V (DC) |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 2 + 2 + 3,5mm + mait. |
| Matmenys | 41 x 37 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | LM386 |
| Galia | 0,5-10W |
| Išėjimo tipas | Analoginis |
DĖMESIO! Pasitikslinkite ar LM386 audio stiprintuvas tenkina jūsų projekto poreikius (LM386 specifikacijų lapuose - datasheet). Garsiakalbis - 8 omai ar daugiau.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

3,69€

5,12€

12,71€

19,36€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

4,39€

5,20€