Tik internetu
d0809
Nauja prekė
Kai turimas silpnas audio signalas, o norima prijungti galingesnį garsiakalbį, reikia audio stiprintuvo. Šis dviejų kanalų TDA7297 audio stiprintuvo pagrindu suprojektuotas modulis tai ir leis padaryti. Galima naudoti 4 ar daugiau omų garsiakalbius. Potenciometru galima reguliuoti garso lygį
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 28  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 2 |
| Būsenos indikacija | Taip |
| Maitinimo įtampa | 6,5 - 18 VDC |
| Maksimali maitinimo įtampa | 20 VDC |
| Analoginių įėjimų skaičius | 2 |
| Jungties žingsnis | 5 mm |
| Kontaktų kiekis | 3+2+2+mait. |
| Matmenys | 50 x 34 x 30 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | TDA7297 |
| Galia | 2 x 15W |
| Varža | Garsiakalbiai: 4 omai ar daugiau |
Working voltage: 6 to 18 v
The board size: 45 (mm) x 33 (mm)
The onboard TDA7297 audio power amplifier chip: double channel 15W+15W, for 4-8om 10-50W speakers
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

3,69€

5,12€

12,71€

19,36€

24,20€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€