Tik internetu
d6598
Nauja prekė
Kai turimas silpnas audio signalas, o norima prijungti galingesnį garsiakalbį, reikia audio stiprintuvo. Šis PAM8403 audio stiprintuvo pagrindu suprojektuotas modulis tai ir leis padaryti. Be garso reguliavimo. Galima naudoti 4 omų garsiakalbius. Maitinimui prijungti galima naudoti micro USB arba prilituojamas jungtis
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 100  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 2 |
| Būsenos indikacija | Ne |
| Maitinimo įtampa | 2,5 - 5 VDC |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Kontaktų kiekis | 10 + 2x2 |
| Matmenys | 21 x 21 x 4 mm |
| USB | Tik maitinimui |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | PAM8403 |
| Galia | 2 x 3W (@ 5V 4 om.) |
| Varža | Garsiakalbiai: 4 omai ar daugiau |
Tai mini stiprintuvo modulis, naudojantis PAM8403 integrinį grandyną. Turi stereo 2x 3W garso išvestį. Veikia su 5V nuolatine srove (DC) per Micro USB lizdą. Naudojamas daugelyje sričių, pavyzdžiui, televizoriuose, radijo imtuvuose bei įspėjimo ir transliavimo sistemose. Tinkamas naudoti su 4 omų garsiakalbiais. Pritaikytas ilgalaikiam naudojimui.
Savybės:
Darbinė įtampa: Micro USB 5V (DC 2.5V / 5.5V)
Gali būti maitinamas tiesiogiai iš kompiuterio ar kito įrenginio su USB išvestimi. Arba gali veikti nuo 5V baterijos.
Garso galia: 3W + 3W (Esant dideliam garsui gali atsirasti iškraipymai/traškėjimas)
Garsiakalbiai: 2Ω / 4Ω / 8Ω (Rekomenduojama naudoti 4Ω)
Tinkamas mažos galios projektams.
2 kanalų stereo išvestis.
Klasė: D klasė (Class D)
Apsauga nuo trumpojo jungimo.
Apsauga nuo perkaitimo.
Dėl ypač mažo dizaino modulį labai lengva integruoti.
Matmenys: 21mm x 21mm
Svoris: 1.5g
Pastabos:
Modulis suges, jei maitinimo įtampa viršys 5.5V.
Modulis suges sumaišius maitinimo poliškumą (atvirkštinė įtampa).
Kairysis (L) ir dešinysis (R) kontaktai yra garso įėjimai. Vidurinis kontaktas (G) yra įžeminimas (GND). Neteisingas sujungimas gali sugadinti produktą.
Nenaudokite produkto sujungdami garso išvestis kartu (Dėmesio: negalima sujungti garsiakalbių minusinių kontaktų tarpusavyje ar su žeme).
DĖMESIO! Pasitikslinkite ar PAM8403 audio stiprintuvas tenkina jūsų projekto poreikius (PAM8403 specifikacijų lapuose - datasheet)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

3,69€

5,12€

12,71€

19,36€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€