Tik internetu
d0528
Nauja prekė
Kai turimas silpnas audio signalas, o norima prijungti galingesnį garsiakalbį, reikia audio stiprintuvo. Šis TPA3116 audio stiprintuvo pagrindu suprojektuotas modulis tai ir leis padaryti. Galima naudoti 4 ar daugiau omų garsiakalbius. Potenciometru galima reguliuoti garso lygį
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 44  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 2 |
| Būsenos indikacija | Taip |
| Maitinimo įtampa | 5 - 25 VDC |
| Jungties žingsnis | 5 mm |
| Matmenys | 84 x 51 x 29 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | TPA3116D2 |
| Galia | 2 x 50W (@ 25V 4 om.) |
| Varža | Garsiakalbiai: 4 omai ar daugiau |
Specification:XH-M189
Chip Type: TPA3116D2
Audio Type:Class D
Input voltage:DC5-24V
Output Power: 2*50W
Working frequency:20Hz-20kHz
Dimension:84*51*29mm(Excluding potentiometer length)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

3,69€

5,12€

19,36€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€