Tik internetu
d0244
Nauja prekė
Kai turimas silpnas audio signalas, o norima prijungti galingesnį garsiakalbį, reikia audio stiprintuvo. Šis PAM8610 audio stiprintuvo pagrindu suprojektuotas modulis tai ir leis padaryti. Be garso reguliavimo. Galima naudoti 4 omų garsiakalbius.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 40  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 2 |
| Būsenos indikacija | Ne |
| Maitinimo įtampa | 7-12V (DC) |
| Maksimali maitinimo įtampa | 16,5V DC |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Kontaktų kiekis | 4 + 3 + 2x2 |
| Matmenys | 29 x 25 mm |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | PAM8610 |
| Galia | 2 x 10W (@ 12V 8 om.); 2 x 15W (@ 12V 4 om.); |
| Varža | Garsiakalbiai: 4 - 8 omai ar daugiau |
DĖMESIO! Pasitikslinkite ar PAM8610 audio stiprintuvas tenkina jūsų projekto poreikius (PAM8610 specifikacijų lapuose - datasheet)
Specifications:
Supply voltage: DC 7V-15V
Output power: 10w + 10w (8 load)
Efficiency: 90%
Shutdown Current: 4uA
Quiescent current; 20mA
SNR: 86%
Total harmonic distortion: 5W / 1KHz / 8 ---- 0.1%
Frequency range: 20Hz-20KHz
Input impedance: 15K
Output Impedance: 4-8
Amplifier board size: 29mm * 25mm
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

2,38€

1,48€

5,12€

12,71€

19,36€

24,20€

4,30€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

14,04€

5,12€

4,39€

5,20€