Tik internetu
d1145
Nauja prekė
Grafinis 1,3" įstrižainės LCD modulis. 65K spalvų gama.
Rezoliucija: 240x240px
Naudojamas OLED ekranų valdiklis ST7789
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 35  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 8 |
| Matmenys | 27,8 x 39,2 x 3 mm |
| Spalvos | 65K |
| LCD dydis | 240 x 240 px (23,4 x 23,4 mm) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | ST7789 |
| Pašvietimas | Taip. LED |
Product parameters:
LCD color: 65K full color
Hardware interface: SPI interface
Driver IC: ST7789
Working temperature: - 20 ° C to 70 ° C
Working power supply: 3.3v
Interface: 8Pin
Display area: 10.8 * 21.696 mm
Size: 30 * 24 mm
Interface definition:
1. GND: power supply
2. VCC: 3.3V-5.0V (DC)
3. SCL: SPI clock line
4. SDA: SPI data line
5. RES: restart the interface
6. DC: SPI data/command selection
7. BLK: backlight control, default float, low level off
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

35,09€

24,81€

36,30€

24,97€

23,81€

39,93€

61,71€

61,60€

9,83€

9,08€

12,10€

9,98€

145,20€

153,67€

181,50€

169,94€

217,80€

11,19€

11,19€

71,24€

21,15€

24,20€

24,20€

24,20€

40,17€

68,91€

12,49€

48,40€

8,47€

40,05€