Tik internetu
d5671
Nauja prekė
Programuojamas PIC16 šeimos mikrovaldiklis PIC16F84. Mikrovaldiklių srities klasika :)
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 20  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Mikrovaldiklis | PIC16F84-04/P |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maitinimo įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 6VDC |
| Skaitmeninių įėjimų/išėjimų skaičius | 13 |
| Maksimali nuolatinė pavienio išėjimo srovė | 20 mA |
| Flash atminties kiekis | 1,75Kb |
| SRAM atminties kiekis | 68b |
| EEPROM atminties kiekis | 64b |
| Dažnis | 10MHz (2.5MIPS) |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Matmenys | DIP18 |
| USB | Ne |
PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

6,84€

6,84€

6,05€

8,95€

5,18€

22,81€

13,67€

9,76€

2,08€

2,43€

69,94€

43,92€

11,74€