Tik internetu
d0830
Nauja prekė
Programuojamas PIC16 šeimos mikrovaldiklis PIC16F877A.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 9  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Mikrovaldiklis | PIC16F877A-I/P |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maitinimo įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Skaitmeninių įėjimų/išėjimų skaičius | 33 |
| PWM išėjimų skaičius | 2 |
| Analoginių įėjimų skaičius | 8 |
| Maksimali nuolatinė pavienio išėjimo srovė | 25 mA |
| Flash atminties kiekis | 14Kb |
| SRAM atminties kiekis | 368b |
| EEPROM atminties kiekis | 256b |
| Dažnis | 20MHz (5MIPS) |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Matmenys | DIP40 |
| USB | Ne |
| Komunikacijų sąsajos | 1x UART (serial); 1x SPI; 1x I2C |
This powerful (200 nanosecond instruction execution) yet easy-to-program (only 35 single word instructions) CMOS FLASH-based 8-bit microcontroller packs Microchip's powerful PIC® architecture into an 40- or 44-pin package and is upwards compatible with the PIC16C5X, PIC12CXXX and PIC16C7X devices. The PIC16F877A features 256 bytes of EEPROM data memory, self programming, an ICD, 2 Comparators, 8 channels of 10-bit Analog-to-Digital (A/D) converter, 2 capture/compare/PWM functions, the synchronous serial port can be configured as either 3-wire Serial Peripheral Interface (SPI™) or the 2-wire Inter-Integrated Circuit (I²C™) bus and a Universal Asynchronous Receiver Transmitter (USART). All of these features make it ideal for more advanced level A/D applications in automotive, industrial, appliances and consumer applications.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

6,84€

6,84€

6,05€

5,18€

22,81€

13,67€

9,76€

2,08€

2,43€

8,47€

69,94€

43,92€

11,74€