Tik internetu
d5667
Nauja prekė
Programuojamas AVR šeimos mikrovaldiklis ATTINY13A.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 45  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Mikrovaldiklis | ATtiny13A-PU |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maitinimo įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Skaitmeninių įėjimų/išėjimų skaičius | 6 |
| PWM išėjimų skaičius | 2 |
| Analoginių įėjimų skaičius | 4 |
| Maksimali nuolatinė pavienio išėjimo srovė | 20 mA |
| Flash atminties kiekis | 1 kB |
| SRAM atminties kiekis | 64 b |
| EEPROM atminties kiekis | 64 b |
| Dažnis | 20MHz |
| Kontaktų kiekis | 8 |
| Matmenys | DIP-8 |
| USB | Ne |
| Komunikacijų sąsajos | - |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

6,84€

6,84€

6,05€

8,95€

5,18€

22,81€

13,67€

9,76€

2,08€

8,47€

69,94€

43,92€

11,74€