Tik internetu
d1024
Nauja prekė
Programuojamas AVR šeimos mikrovaldiklis ATMEGA2560-16AU. Pravers gaminant savą Arduino Mega versiją.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 0  
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Mikrovaldiklis | ATmega2560-16AU |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maitinimo įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Skaitmeninių įėjimų/išėjimų skaičius | 86 |
| PWM išėjimų skaičius | 16 |
| Analoginių įėjimų skaičius | 16 |
| Maksimali nuolatinė pavienio išėjimo srovė | 20 mA |
| Flash atminties kiekis | 256 kB |
| SRAM atminties kiekis | 8KB |
| EEPROM atminties kiekis | 4KB |
| Dažnis | 16MHz |
| Kontaktų kiekis | 100 |
| Matmenys | TQFP-100 |
| USB | Ne |
| Komunikacijų sąsajos | 4x UART(serial); 5x SPI; 1x I2C |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

6,84€

6,84€

6,05€

8,95€

5,18€

13,67€

9,76€

2,08€

2,43€

8,47€

69,94€

43,92€

11,74€