Tik internetu
d1027
Nauja prekė
Programuojamas AVR šeimos mikrovaldiklis ATMEGA32A.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 12  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Mikrovaldiklis | ATmega32A-AU |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maitinimo įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Skaitmeninių įėjimų/išėjimų skaičius | 32 |
| PWM išėjimų skaičius | 4 |
| Analoginių įėjimų skaičius | 8 |
| Maksimali nuolatinė pavienio išėjimo srovė | 20 mA |
| Flash atminties kiekis | 32 kB |
| SRAM atminties kiekis | 2KB |
| EEPROM atminties kiekis | 1KB |
| Dažnis | 16MHz |
| Kontaktų kiekis | 44 |
| Matmenys | TQFP-44 |
| USB | Ne |
| Komunikacijų sąsajos | 1x UART(serial); 1x SPI; 1x I2C |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

6,84€

6,84€

6,05€

8,95€

5,18€

22,81€

13,67€

2,08€

2,43€

8,47€

69,94€

43,92€

11,74€