Tik internetu
d0178
Nauja prekė
MAX471 srovės matavimo modulis yra skirtas arduino projektams, kur reikalingas srovės matavimas ar stebėjimas. Šis modulis išmatuotą srovę iki 3A (3-36V ) proporcingai keičia į analoginį signalą (įtampą), kuri gali būti tiekiama į Arduino analoginį įėjimą.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 14  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maitinimo įtampa | 3-36 V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 3 + 3 priveržiami |
| Matmenys | 23 x 16 mm x 12 mm |
| Maksimali srovė | 3A |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 analoginis įėjimas |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | MAX471 |
| Išėjimo tipas | Analoginis |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,78€

6,90€

18,21€

6,17€

6,17€

22,02€

20,36€

3,73€

6,87€

6,17€

2,99€

4,36€

12,40€

3,50€

6,41€

29,40€

24,20€

12,89€

12,67€

17,74€

17,74€

17,74€

26,62€

39,93€

8,77€

4,36€

18,15€

58,37€

18,15€

8,49€