Tik internetu
d1662
Nauja prekė
Kai jūsų Arduino reikia matuoti AC srovę, prireiks srovės transformatoriaus. Šis modulis izoliuos jūsų valdymo dalį nuo matuojamosios grandinės.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 5  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Matmenys | 32 x 22 x 57 mm |
| Maksimali srovė | 50A |
| Maksimali įtampa | 1000V |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 analoginis įėjimas |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | SCT-013-000 |
| Išėjimo tipas | Analoginis |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,27€

2,78€

6,90€

18,21€

6,17€

6,17€

22,02€

20,36€

3,73€

6,87€

6,17€

2,99€

4,36€

12,40€

3,50€

6,41€

29,40€

24,20€

12,89€

12,67€

17,74€

17,74€

17,74€

26,62€

39,93€

8,77€

4,36€

18,15€

58,37€

18,15€