Tik internetu
d0862
Nauja prekė
CAN magistralės interfeiso sąsajos modulis. Prie Arduino ar mikrovaldiklio jungiamas per UART. Turi 120 om terminatorių (magistralės kompleksinės varžos suderinimo rezistoriai).
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 101  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Kontaktų kiekis | 4 + 2 |
| Matmenys | 22 x 12 mm |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 2vnt. UART (TX, RX) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | TJA1050 |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 1 Mbps |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,11€

3,69€

3,99€

2,96€

3,12€

2,26€

32,07€

1,94€

2,65€

5,19€

1,69€

3,45€

4,76€

50,00€

54,99€

50,42€

54,99€

50,00€

4,60€

4,54€

4,54€

4,84€

2,42€

4,60€

4,60€

9,32€

9,32€

13,73€

8,47€

16,38€