Tik internetu
d0732
Nauja prekė
Šis modulis leidžia suderinti RS232 sąsajos ir TTL RS232 sąsajos įtampų lygius.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 45  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3 - 5V |
| Maitinimo įtampa | 3 - 5,5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 30 x 20 mm |
| Komunikacijų sąsajos | RS232 ir RS232 TTL |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | MAX3232 |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,11€

3,69€

3,99€

2,96€

3,12€

2,26€

32,07€

2,65€

5,19€

3,19€

1,69€

3,45€

4,76€

50,00€

54,99€

50,42€

54,99€

50,00€

4,60€

4,54€

4,54€

4,84€

2,42€

4,60€

4,60€

9,32€

9,32€

13,73€

8,47€

16,38€