Tik internetu
d0237
Nauja prekė
RS485 sąsaja naudoja vienos vytos poros kabelį abipusei komunikacijai tarp 128 ar mažiau įtaisų sujungtų į magistralę. Šis modulis leidžia įprastą TTL UART signalą paversti į RS485 signalą. Reikalinga FT232R tvarkyklė.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 103  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maitinimo įtampa | 5V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Kontaktų kiekis | 4+4+2 |
| Matmenys | 44 x 14 mm |
| Komunikacijų sąsajos | 1x UART; 1x RS485 |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 2vnt. UART (TX, RX) + iki 2 skaitmeninių I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | MAX485 |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

3,69€

3,99€

2,96€

3,12€

2,26€

32,07€

1,94€

2,65€

5,19€

3,19€

1,69€

3,45€

4,76€

50,00€

54,99€

50,42€

54,99€

50,00€

4,60€

4,54€

4,54€

4,84€

2,42€

4,60€

4,60€

9,32€

9,32€

13,73€

8,47€

16,38€