Tik internetu
d1154
Nauja prekė
Šis modulis leidžia prijungti kompiuterį prie TTL UART duomenų perdavimo linijų. O taip pat jis reikalingas jei norite įkelti savo programą į Arduino pro mini. 3,3V, DTR, CTS ir kt. CP2102 signalai turi litavimo aikšteles kabeliui su daugiau gyslų.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 66  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3 - 5V |
| Maitinimo įtampa | USB |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Female (mot.) |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 40 x 20 x 10 mm + kabelis |
| USB | USB 2.0 |
| Komunikacijų sąsajos | 1x USB; 1x RS232 (TTL) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | CP2102 |
This device uses the CP2102 chip
DuPont wiring (4P) specifications:
Red line = VCC (5V)
Black line = GND
White line = RXD
Green line = TXD
Length specification: 1 meter, outer diameter OD4.0
The PCB is prepared for connecting 3.3V, CTS, DTR lines. Case opens/closes easily.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

2,96€

3,12€

1,94€

50,00€

54,99€

50,42€

54,99€

50,00€

4,60€

71,24€

4,84€

8,47€

99,83€

36,72€

34,91€

50,55€

20,42€

16,38€

9,68€

50,00€

54,99€

54,99€

50,82€

12,75€

19,84€

112,70€

33,88€

3,03€

2,42€

1,21€