Tik internetu
d0822
Nauja prekė
RS485 sąsaja naudoja vienos vytos poros kabelį abipusei komunikacijai tarp 128 ar mažiau įtaisų sujungtų į magistralę. Šis modulis leidžia įprastą TTL UART signalą paversti į RS485 signalą. Reikalinga FT232R tvarkyklė.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 34  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maitinimo įtampa | 5V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 4+4 |
| Matmenys | 50 x 27 mm |
| Komunikacijų sąsajos | 1x UART; 1x RS422 |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 2vnt. UART (TX, RX) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | MAX490 |
Module description:
1 RS422 interface, two-way communication. B Y Z A ultra far transmission 1000 meters
The 2 module has ESD 15KV protection.
3 on board to increase the limit of 10 ohm current limiting current protection.
4 module with TVS diode. Anti lightning, peak voltage.
The 5 module has 120 ohm termination resistors, which can effectively reduce the interference of long range communication.
6 have the power indicator light and the data receiving and sending indicator light. Panoramic view of state data.
7 module TTL side using 5V DC power supply TXD RXD compatible with 5V logic signal.
8 module uses the original imported MAX490 chips, stability and communication speed is far more than other products, up to 2.5MBPS.
9 module size: 5.0cm*2.7cm
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,11€

3,69€

3,99€

2,96€

3,12€

2,26€

32,07€

1,94€

2,65€

3,19€

1,69€

3,45€

4,76€

50,00€

54,99€

50,42€

54,99€

50,00€

4,60€

4,54€

4,54€

4,84€

2,42€

4,60€

4,60€

9,32€

9,32€

13,73€

8,47€

16,38€