Tik internetu
d3762
Nauja prekė
Arduino Nano su SAMD21, WiFi, Bluetooth LE, 6axis IMU, ECC608 crypto chip.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 25  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3V |
| Maitinimo įtampa | 6-21 VDC |
| Maksimali maitinimo įtampa | 21V |
| Skaitmeninių įėjimų/išėjimų skaičius | 14 |
| PWM išėjimų skaičius | 11 |
| Analoginių įėjimų skaičius | 8 |
| Flash atminties kiekis | 256Kb |
| SRAM atminties kiekis | 32Kb |
| EEPROM atminties kiekis | - |
| Dažnis | 48Mhz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Matmenys | 45 x 18 x 14 mm |
| Maksimali srovė | max 7 mA per io pin |
| USB | TypeC |
| Komunikacijų sąsajos | I2C, SPI, UART, DAC, USB |
| Išoriniai pertraukimai | all pins |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | SAMD21 32bit ARM, NINA-W102, ATECC608A, LSM6DS3 |
The Arduino Nano 33 IoT is the easiest and cheapest point of entry to enhance existing devices (and creating new ones) to be part of the IoT and designing pico-network applications. Whether you are looking at building a sensor network connected to your office or home router, or if you want to create a Bluetooth® Low Energy device sending data to a cellphone, the Nano 33 IoT is your one-stop-solution for many of the basic IoT application scenarios.
The board's main processor is a low power Arm® Cortex®-M0 32-bit SAMD21. The WiFi and Bluetooth® connectivity is performed with a module from u-blox, the NINA-W10, a low power chipset operating in the 2.4GHz range. On top of those, secure communication is ensured through the Microchip® ECC608 crypto chip. Besides that, you can find a 6 axis IMU, what makes this board perfect for simple vibration alarm systems, pedometers, relative positioning of robots, etc.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

16,94€

78,41€

37,41€

8,53€

8,47€

8,47€

65,99€

8,41€

6,44€

8,17€

9,68€

9,68€

11,98€

14,52€

27,83€

39,33€

38,72€

31,46€

6,44€

8,76€

25,41€

24,78€

11,29€

8,59€

8,59€

22,39€

6,44€

6,99€

91,14€

99,17€