Tik internetu
d0063
Nauja prekė
Norint Arduino prototipą valdyti išmaniuoju telefonu arba panaudoti išmaniojo telefono resursus, puiki komunikacijų sąsaja yra Bluetooth. Ši bevielė komunikacijų sąsaja gali lengvai būti įdiegiama į projektą naudojant šį modulį. Šis modulis nuo HC-06 skiriasi tuo, jog gali veikti tiek slave tiek ir master režimu.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 197  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Būsenos indikacija | Taip. LED |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3V |
| Maitinimo įtampa | 3,3-6V |
| Dažnis | 2,4GHz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 6 |
| Matmenys | 40 x 16 mm |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 2vnt. UART (TX, RX) + iki 2 skaitmeninių I/O |
| Jautrumas | -80 dBm |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 2.1Mbps |
| Galia | 4 dBm |
Bluetooth protocol : Bluetooth Specification v2.0
Frequency : 2.4GHz ISM band
Modulation : GFSK(Gaussian Frequency Shift Keying)
Emission power : <=4dBm, Class 2
Sensitivity : <=-84dBm at 0.1% BER
Speed : Asynchronous: 2.1Mbps(Max) / 160 kbps, Synchronous: 1Mbps/1Mbps
Security : Authentication and encryption
Profiles : Bluetooth serial port
CSR chip : Bluetooth v2.0
Wave band : 2.4GHz-2.8GHz, ISM Band
Protocol : Bluetooth V2.0
Power Class : (+6dbm)
Reception sensitivity: -85dBm
Power Voltage : 3.3V (no reverse protection!)
Input voltage: 3.3-6V
Current : Paring - 35mA, Connected - 8mA, Maximum with LED - 150mA
Temperature : -40~ +105 Degrees Celsius
User defined Baud rate : 4800, 9600 (default), 19200, 38400, 57600, 115200, 230400,460800,921600 ,1382400.
WAKEUP pin for re-search function (high level)
Size: 1.55cm*3.98cm
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

3,06€

7,30€

5,11€

19,36€

13,92€
22,02€

36,76€
18,51€

22,20€

22,20€

7,54€

6,93€

6,78€

6,85€

5,32€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

11,94€

4,39€