Tik internetu
d1060
Nauja prekė
Norint Arduino prototipą valdyti išmaniuoju telefonu arba panaudoti išmaniojo telefono resursus, puiki komunikacijų sąsaja yra Bluetooth. Ši bevielė komunikacijų sąsaja gali lengvai būti įdiegiama į projektą naudojant šį modulį.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 23  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3V |
| Maitinimo įtampa | 2-3,6 V(DC) |
| Dažnis | 2,4GHz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 2vnt. UART (TX, RX) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | BK3231 |
| Jautrumas | -84 dBm |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 2.1Mbps |
| Galia | 4 dBm |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

7,26€

3,06€

7,30€

5,11€

19,36€

13,92€
22,02€

36,76€
18,51€

22,20€

22,20€

7,54€

6,93€

6,78€

6,85€

4,39€

11,25€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

15,73€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

19,97€

11,94€

4,39€