d0110b
Nauja prekė
Šis paprastas 50% skverbties (pusę periodo '0', kitą pusę - '1'), reguliuojamo dažnio stačiakampių impulsų generatorius puikiai tinka ne tik įvairiems Arduino projektams, tačiau ir jų testavimui kaip jutiklių tiekiamo signalo imitatorius.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 0  
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Maitinimo įtampa | 5 - 12V (DC) |
| Dažnis | iki 2kHz |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 3 |
| Matmenys | 29 x 12 mm |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

12,10€

44,17€

23,69€

26,56€

34,12€

2,66€

3,51€

4,99€

0,85€

0,85€

0,85€

9,93€

40,03€

12,92€

8,52€

29,04€

9,44€

13,31€

18,15€

13,31€

17,61€

160,00€

4,99€

7,99€

35,76€

27,83€

15,73€

15,73€

72,60€

14,52€