Tik internetu
d0094
Nauja prekė
Šis modulis gali įrašyti iki 10 s balso įrašą (turi mokrofoną), o po to jį atkurti (vieną kartą arba kartoti). Patogu ir tai, kad šis modulis gali būti valdomas Arduino ar mikrovaldikliu. Gali tiesiogiai atkurti garsą per nedidelį (8om 0,5W) garsiakalbį.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 50  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Nominali darbinė įtampa | 3,3 - 5V |
| PWM išėjimų skaičius | 16 |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Matmenys | 38 x 43 mm |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | iki 4 skaitmeninių I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | ISD1820 |
| Galia | 0,5W |
| Varža | 8 om |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

6,17€

14,70€

3,63€

19,36€

1,09€

13,92€

47,84€

29,04€

4,39€

11,25€

7,38€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

15,73€

18,17€

26,60€

14,52€

9,68€

26,62€

21,42€

7,38€

19,97€

4,39€

5,20€