Tik internetu
d6657
Nauja prekė
Paprastas modulis, galintis groti MP3 formato įrašus. Gali būti valdomas mygtukais (neprogramuojant) arba per nuoseklią sąsają (yra JQ6500 Arduino biblioteka). 16Mbit = 2Mb
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 49  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 2 |
| Nominali darbinė įtampa | 4,2V |
| Maitinimo įtampa | 3,2 - 5 V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 16 |
| Matmenys | 21 x 20 x 13 mm |
| Komunikacijų sąsajos | UART ir USB |
| Naudojama srovė | 20 mA |
The JQ6500 modules are simple modules which can play standard mono or stereo MP3 files, you can control with buttons (no programming needed), or via a serial communications protocol (JQ6500 Arduino Library available).
These modules have their sound files loaded into flash over USB and they are configured and controlled via serial UART. There is a built in power amplifier that can drive a speaker directly. The other feature of this particular module is that there are 5 dedicated pins that can be used to select 1 of 5 sound files just by pulling the pin low. Seems like something that would be useful to add sound to projects.
Support all the bit rate 11172-3 and ISO13813-3 layer3 audio decoding
Sampling rate support (KHZ) : 8/11.025/12/16/22.05/24/32/44.1/48
Support Normal.Jazz.Classic.Pop.Rock sound effect
16M device, UART interface, standard serial, TTL level, baud rate can be set
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

3,63€

19,36€

12,71€

13,92€

3,81€

24,20€

1,09€

4,30€

13,92€

47,84€

29,04€

4,36€

1,50€

1,60€

4,39€

11,25€

7,38€

12,10€

12,10€

10,89€

9,68€

22,60€

7,66€

2,99€

15,73€

18,17€

1,21€

26,60€

16,48€

14,52€