Tik internetu
d0209
Nauja prekė
Net naudojant dinaminį atvaizdavimo būdą (po eilutę) 8x8 šviesos diodų matricai valdyti reikia daug Arduino išėjimų. O jei reikia valdyti kelias tokias matricas, tuomet reikalingų I/O kiekis tampa neracionaliai didelis. Taip pat tokiu atveju programa pastoviai turi atnaujinti kadrą, kas reikalauja mikrovaldiklio ir programuotojo resursų. Protingiau naudoti į magistralę jungiamus valdiklius.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 24  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 8 |
| Komunikacijų sąsajos | SPI |
| Spalvos | Raudona |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 2/3vnt. (SPI) |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | MAX7219 |
Net naudojant dinaminį atvaizdavimo būdą (po eilutę) 8x8 šviesos diodų matricai valdyti reikia daug mikrovaldiklio išėjimų. O jei reikia valdyti kelias tokias matricas, tuomet reikalingų I/O kiekis tampa neracionaliai didelis. Taip pat tokiu atveju programa pastoviai turi atnaujinti kadrą, kas reikalauja mikrovaldiklio ir programuotojo resursų. Protingiau naudoti į magistralę jungiamus valdiklius, kurių kiekvienas valdo vieną 8x8 LED matricą. Tokio valdiklio atmintyje įrašomas kadras, kurį jis rodys iki naujų duomenų atsiuntimo.
DĖMESIO. Parduodamas ne surinktas modulis, o komponentų įskaitant PCB komplektas.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

3,67€

9,20€

19,97€

5,32€

15,61€

3,34€

7,38€

8,59€

10,62€

28,29€

7,62€

2,47€

19,24€

8,83€

6,66€

14,52€

3,34€

37,69€

12,10€

14,64€

30,13€

45,22€

57,44€

30,10€

44,77€