Tik internetu
d0442
Nauja prekė
8x8 visų spalvų šviesos diodų matrica Arduino ir kitiems projektams
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 0  
Šiuo metu prekės neturime
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 2,2V (R), 3,3V(G ir B) |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 32 |
| Matmenys | 60 x 60 mm (LED d 5mm) |
| Spalvos | RGB |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | 2088RGB / 2388 |
| Naudojama srovė | 50 mA |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

1,21€

2,42€

2,42€

1,60€

1,74€

7,38€

8,59€

4,84€

28,29€

7,62€

2,47€

19,24€

8,83€

0,22€

0,22€

3,33€

14,52€

3,87€

21,18€

32,71€

43,56€

21,78€

41,93€

60,69€
19,36€

37,69€

1,13€

4,72€

12,10€

14,64€