Tik internetu
d0757
Nauja prekė
4 spalvotų LED modulis, kuris gali būti jungiamas su tokiais pat moduliais į bendrą 3 laidų magistralę. Kiekvienas LED įjungiamas/išjungiamas ir keičiama jo spalva per duomenų liniją. Sąsajai su WS2812 rekomenduojama naudoti Arduino FastLED biblioteką.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 44  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 6,5V |
| Kontaktų kiekis | 2 x 4 |
| Matmenys | 15 x 15 x 3 mm |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Spalvos | RGB |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | WS2812, LED: 5050 |
CJMCU-WS2812B4 Is a set of control circuit and light-emitting circuit in one of the intelligent external controlled light source. Its each 5050 LED element is a pixel. The pixel contains the intelligent digital interface data latch and amplification drive circuits, also includes a high-precision internal oscillator and 12V high-voltage programmable constant current control regulator, effectively ensuring that the pixel light color is highly consistent. Data protocol is simple and implemented in Arduino libraries to be used with single-line code. Each pixel is addressed sequentially, so each of them can have different color.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,73€

9,20€

1,21€

1,74€

7,38€

8,59€

10,62€

28,29€

7,62€

19,24€

8,83€

3,33€

21,18€

32,71€

43,56€

21,78€

41,93€

60,69€
19,36€

37,69€

1,13€

4,72€

12,10€

14,64€

30,13€

45,22€

57,44€

30,10€

44,77€