Tik internetu
d6626
Nauja prekė
Maksimalaus tankumo spalvotų LED lipni juosta, kuris gali būti sujungiama su tokiais pat moduliais į bendrą 3 laidų magistralę, kurioje kiekvienas LED įjungiamas/išjungiamas ir keičiama jo spalva per duomenų liniją. Sąsajai su WS2812 rekomenduojama naudoti tam skirtus valdiklius, Arduino ar WLED32
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 17  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Ilgis | 2m + laidai |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | SM2.54 |
| Kontaktų kiekis | 2 x 3p |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Spalvos | RGB |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | WS2812B, LED: 5050 |
Voltage: 5V DC
Efficiency: 60lm/W
Power: 18W per meter = 36W
Width: 12mm
Length: 2m
Strip color: black
IP67: outdoor use
SMD5050 RGB
60ch/m
WS2812B IC
24 bit color
Strip can be cut on each LED chip (resealing needed)
Its each 5050 LED element is a pixel. The pixel contains the intelligent digital interface data latch and amplification drive circuits, also includes a high-precision internal oscillator and 12V high-voltage programmable constant current control regulator, effectively ensuring that the pixel light color is highly consistent. Data protocol is simple and implemented in Arduino libraries to be used with single-line code. Each pixel is addressed sequentially, so each of them can have different color.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,73€

9,20€

1,21€

1,74€

7,38€

8,59€

10,62€

28,29€

7,62€

2,47€

19,24€

8,83€

3,33€

21,18€

32,71€

43,56€

21,78€

41,93€

60,69€
19,36€

37,69€

1,13€

4,72€

12,10€

30,13€

45,22€

57,44€

30,10€

44,77€