Tik internetu
d1568
Nauja prekė
Galingo spalvoto LED modulis, kuris gali būti jungiamas su tokiais pat moduliais į bendrą 3 laidų magistralę. Kiekvienas LED įjungiamas/išjungiamas ir keičiama jo spalva per duomenų liniją. Sąsajai su UCS1903/WS2811 galima naudoti Arduino FastLED biblioteką.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 46  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Ilgis | laidai po ~25cm |
| Jungties tipas | SM2.54 |
| Kontaktų kiekis | 2 x 4 |
| Matmenys | 44 (62) x 44 x 22(+8+6) mm (lęšis: d25mm) |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Spalvos | RGB |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | UCS1903/WS2811 |
| Galia | 3W |
| Apšvietimo kampas | 5 lpsn. |
Material: Die-cast aluminum
Input Voltage: DC5V
Power Efficiency: 90%
Beam Angle: 5º
Led chip: USA Bridgelux 45mil
Power(Single LED): 3W integrated led chip
LED Qty.: 1pcs 3W high power led
Control: UCS1903
Signal Line:
4pin JST male connector at input end; 4pin JST female connector at output end
red wire: DC5V+
blue wire: data
green wire: data 2(backup)
black: GND
IP Code: IP40
Operation conditions:
Temperature:-30~50 C
Humidity:10%-90%RH
Lifespan: >35000hrs
size: L60*W44*H23*H42*Ф25mm
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,73€

9,20€

1,21€

1,74€

7,38€

8,59€

4,84€

28,29€

7,62€

2,47€

19,24€

8,83€

3,33€

21,18€

32,71€

43,56€

41,93€

60,69€
19,36€

37,69€

1,13€

4,72€

12,10€

14,64€

30,13€

45,22€

57,44€

30,10€

44,77€