Tik internetu
d1567
Nauja prekė
Galingo spalvoto LED modulis, kuris gali būti jungiamas su tokiais pat moduliais į bendrą 3 laidų magistralę. Kiekvienas LED įjungiamas/išjungiamas ir keičiama jo spalva per duomenų liniją. Sąsajai su WS2811 galima naudoti Arduino FastLED biblioteką.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 9  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 12V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 12V (DC) |
| Ilgis | laidai po ~10cm |
| Jungties tipas | SM2.54 |
| Kontaktų kiekis | 2 x 3 |
| Matmenys | d45 x 30 x 10 mm |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Spalvos | RGB |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | WS2811 |
| Galia | 3W |
| Apšvietimo kampas | 120 lpsn. |
3W high power WS2811 controlled led pixel module; DC12V input
High power LED pixel module
IC type: WS2811 IC
Input Voltage: 3W: DC12V
PCB size:
3W size: 45mm diameter
Power: 3W
IP Grade: Non-waterproof
Work Temp: -20° ~ +65°
Beam Angle: 120°
Colors: Full color RGB, color changing
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,73€

9,20€

1,21€

1,74€

7,38€

8,59€

4,84€

28,29€

7,62€

2,47€

19,24€

8,83€

3,33€

32,71€

43,56€

21,78€

41,93€

60,69€
19,36€

37,69€

1,13€

4,72€

12,10€

14,64€

30,13€

45,22€

57,44€

30,10€

44,77€