Tik internetu
d1617
Nauja prekė
Galingo spalvoto LED modulis, kuris gali būti jungiamas su tokiais pat moduliais į bendrą 3 laidų magistralę. Kiekvienas LED įjungiamas/išjungiamas ir keičiama jo spalva per duomenų liniją. Sąsajai su WS2811 galima naudoti Arduino FastLED biblioteką.
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 15  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 5V |
| Maksimali maitinimo įtampa | 5,5V |
| Ilgis | laidai po ~10cm |
| Jungties tipas | SM2.54 |
| Kontaktų kiekis | 2 x 3 |
| Matmenys | 32 x 25 mm |
| Komunikacijų sąsajos | Nuosekli sąsaja |
| Spalvos | RGB |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | 1 skaitmeninis I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | WS2811 |
| Galia | 3W |
| Apšvietimo kampas | 140 lpsn. |
Product Number: P032001MA3SF
Beam Angle: 140°
Emitting Color: RGB
Lumens/M: R: 10lm G: 33lm B: 5lm
PCB color: Black
Operating Voltage: DC5V
Power: 3W
Size (mm): 32*25
IP: IP 20
Operation Temperature: - 40 ~ 50 ℃
Control: WS 2811
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,73€

9,20€

1,21€

1,74€

7,38€

8,59€

4,84€

28,29€

7,62€

2,47€

19,24€

8,83€

3,33€

21,18€

32,71€

43,56€

21,78€

41,93€

60,69€

37,69€

1,13€

4,72€

12,10€

14,64€

30,13€

45,22€

57,44€

30,10€

44,77€