Tik internetu
d0131
Nauja prekė
RGB LED modulis. Keičiant kiekvienos iš spalvų (raudona, žalia, mėlyna) ryškumą galima išgauti visas vaivorykštės spalvas. Modulyje panaudotas "super-bright" tipo RGB šviesos diodas. Tinka norint Arduino sistemai suteikti spalvų :)
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 95  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Kanalų skaičius | 3 |
| Kontaktų kiekis | 4 |
| Matmenys | 15 x 12 mm |
| Maksimali srovė | 20mA |
| Maksimali įtampa | 5V (DC) |
| Naudojami mikrovaldiklio prievadai | iki 3 skaitmeninių I/O |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | 5050 RGB LED |
Module parameters:
1. PCB Size: 15mm * 10.6mm
2. PCB color: green
3. Use the 5050 full-color LED
4. With a current limiting resistor to prevent damage to LED
5. Can be controlled by various microcontrollers
6. High lit LED
7. Working voltage: 3.3V / 5V
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

15,61€

2,42€

2,42€

1,60€

1,74€

7,38€

8,59€

4,84€

28,29€

7,62€

2,47€

19,24€

8,83€

0,22€

0,22€

3,33€

14,52€

3,87€

21,18€

32,71€

43,56€

21,78€

41,93€

60,69€
19,36€

37,69€

1,13€

4,72€

12,10€

14,64€