Tik internetu
d1259
Nauja prekė
8x8 šviesos diodų matrica Arduino ir kitiems projektams
Prekių kiekis mūsų sandėlyje: 4  
Dėmesio: Paskutinės prekės!
Pasiekiama:
| Suderinama su Arduino™ ir *duino | Taip |
| Nominali darbinė įtampa | 1.8V |
| Jungties žingsnis | 2,54mm |
| Jungties tipas | Male (vyr.) |
| Kontaktų kiekis | 16 |
| Matmenys | 38 x 38 x 7 mm (LED d 3,75 mm) |
| Spalvos | Raudona |
| Pagrindinės funkcijos grandynas | 1588BS |
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

4,24€

3,67€

9,20€

19,97€

5,32€

15,61€

3,34€

7,38€

8,59€

10,62€

28,29€

7,62€

2,47€

19,24€

8,83€

6,66€

14,52€

37,69€

12,10€

14,64€

30,13€

45,22€

57,44€

30,10€

44,77€